Serwis

Nasza firma na rynku istnieje od 1989 roku. Początkowo jej działalność skupiła się na robotach budowlanych związanych z wznoszeniem budynków i hal przemysłowych. W 2004 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o wykonawstwo systemów HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja). Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele kontraktów w kraju i zagranicą.

 

Co nas wyróżnia spośród innych firm w naszej branży?

  1. kompleksowe podejście do realizacji zlecenia - wykonujemy prace budowlane, instalacyjne, hydrauliczne i elektryczne oraz konstrukcje stalowe
  2. doskonale opanowana technologia preizolowanych kanałów wentylacyjnych wykonywanych w systemie ALP
  3. wieloletnie doświadczenie w wentylacji i klimatyzacji obiektów dla przemysłu spożywczego (mleczarnie, ubojnie, zakłady przetwórcze)
  4. innowacyjne rozwiązania dla systemów rozprowadzenia powietrza np: rękawy tkaninowe z mikro perforacją, kanały okrągłe w wykonaniu nierdzewnym lub kwasoodpornym

 

Bazując na latach praktyki i wykwalifikowanej kadrze pracowników zapewniamy nawet najbardziej wymagającym klientom najwyższą jakość usług i pomoc w doborze najlepszych rozwiązań technicznych i materiałowych.

 

W swojej pracy wykorzystujemy technologię polegającą na budowaniu kanałów i kształtek wentylacyjnych ze sztywnych paneli ALP. Charakteryzują się one niezwykłą lekkością, doskonałymi walorami akustycznymi i termoizolacyjnymi. Mogą być stosowane w różnych warunkach atmosferycznych w budownictwie kubaturowym i przemysłowym.


Masz pytania dotyczące wykorzystywanych przez nas technologii? Skontaktuj się z nami!

Certyfikaty i referencje